NieuwbouwSpanje€ 239.900 – € 252.900
Nieuwbouwappartementen met 2 slaapkamers in San Pedro del Pinatar
San Pedro del Pinatar · Murcia
- slaapkamers: 2
- badkamers: 2
- oppervlakte: 67,5 m² tot 92,2 m²
Nieuwbouw in San Pedro del Pinatar · Costa Cálida en Murcia
San Pedro del Pinatar, Murcia, Spanje



Nieuwbouwvilla met twee slaapkamers, privézwembad en dakterras in San Pedro del Pinatar, Murcia. De prijs begint bij € 258.900.
Deze nieuwbouwvilla staat in San Pedro del Pinatar, in de provincie Murcia aan de Costa Cálida. De woning heeft twee slaapkamers, twee badkamers en 78,99 m² woonoppervlakte en ligt op het noordwesten. De volledig ingerichte keuken loopt open over in de woonkamer, zodat één leefruimte ontstaat. In de slaapkamers zijn ingebouwde kasten geplaatst. Er is nog één woning beschikbaar.
De buitenruimte bestaat uit een terras en een dakterras. Vanuit de woning kijk je uit op de tuin en het zwembad. De villa heeft een eigen privézwembad. Daarnaast is er toegang tot de gemeenschappelijke tuin en het gemeenschappelijke zwembad. Bij de woning hoort een privéparkeerplaats in de openlucht.
De woning heeft dubbele beglazing, elektrische rolluiken en een intercom. De airconditioning is vooraf geïnstalleerd en kan zowel koelen als verwarmen. De badkamers hebben vloerverwarming. Winkels, scholen, het centrum, golfbanen, de jachthaven en de zee liggen vlakbij. Playa de Villananitos ligt op 1,13 km over de weg, op 2 minuten rijden. Luchthaven Murcia (Corvera) ligt hemelsbreed op 30 km, Alicante-Elche op 55 km.
Past bij kopers die een compacte woning met eigen zwembad en buitenruimte zoeken, dicht bij de zee en voorzieningen.
| Slaapkamers | Badkamers | Woonoppervlakte | Perceel | Prijs vanaf | Beschikbaar |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 | 79,0 m² | – | € 258.900 | 1 |
Brickd · Berekend uit het actuele aanbod en de ligging van dit project.
| Koopsom (vanaf) | € 258.900 |
| Btw (IVA) 10% | € 25.890 |
| Zegelbelasting (AJD) ca. 1,5% | € 3.884 |
| Notaris, kadaster en advocaat, ca. 2% | € 5.178 |
| Totaal, ca. 13,5% bovenop de koopsom | € 293.852 |
Indicatief voor nieuwbouw in deze regio. Je advocaat rekent het precies voor je uit.
Meer in San Pedro del Pinatar
NieuwbouwSpanje€ 239.900 – € 252.900
San Pedro del Pinatar · Murcia
NieuwbouwSpanje€ 279.000 – € 349.900
San Pedro del Pinatar · Murcia
NieuwbouwSpanje€ 279.000 – € 295.000
San Pedro del Pinatar · Murcia