Monumentale molen met zwembad – de Genenberg

De Genenberg - Vastgoed Vrijdag

We hebben weer een bijzonder pareltje gevonden: korenbeltmolen ‘De Genenberg’. Deze molen, gebouwd in 1841 en gelegen in het beschermde natuurgebied ‘Dommeldal’, biedt een unieke mix van historische charme en moderne gemakken.

Stel je voor: zes slaapkamers, twee woonkamers, drie badkamers, een studeerkamer en een royale leefkeuken in het hart van de molen. En dat is nog maar het begin. Buiten vind je een tuin van 3770 m², compleet met een verwarmd zwembad, bijgebouwen, een elektrische laadpaal en 50 zonnepanelen. Het beste van twee werelden, verenigd in één woning.

‘De Genenberg’ is niet zomaar een woning; het is een rijksmonument met een rijke geschiedenis. Hoewel het oorspronkelijke maalmechanisme is verwijderd voor extra wooncomfort, blijft de molen volledig draaivaardig en in uitstekende staat dankzij regelmatige inspecties door de Monumentenwacht en de inzet van molenmakers.

Wat deze plek extra bijzonder maakt, is de ligging. Op loopafstand van het centrum van Sint-Michielsgestel, en met uitstekende verbindingen naar Amsterdam, Den Bosch en Eindhoven. Binnen vijf minuten zit je op de A2, een uur later sta je in de hoofdstad en in een halfuur ben je in Veldhoven. Zelfs Schiphol en Eindhoven-Airport zijn goed bereikbaar.

Bijzonder is ook de ruimte: met een woonoppervlakte van circa 309 m² en een inhoud van ongeveer 1.450 m³, biedt deze molen volop leefruimte. Elke kamer biedt een uniek uitzicht, dankzij de bewoonbare belt rondom de molen. Het gevoel van vrijheid, ruimte en privacy is hier ongeëvenaard. De molen en het bijgebouw bieden bovendien mogelijkheden voor mantelzorgwoning of generatiewonen.

Wil je meer weten over deze bijzondere woning? Bezoek dan de website van Romeynders Makelaardij en ontdek alles wat ‘De Genenberg’ te bieden heeft. Een unieke kans om te wonen in een stukje Nederlandse geschiedenis, omgeven door natuur en met alle moderne gemakken binnen handbereik.

Op zoek naar meer unieke woningen? Bekijk onze pagina: Vastgoed Vrijdag

Word lid van de discussie